Ново -57%

Топ - код 4598 - виолетова

Нема на залиха
SKU
295006
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 742 - небесно сина
  Фустан - код 742 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 6568 - окер
  Блуза - код 6568 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 7049 - ментол
  Фустан - код 7049 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код YF9237 - 1 - жолта
  Код YF9237 - 1 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 745 - црвена
  Фустан - код 745 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 8829 - жолта
  Фустан - код 8829 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код NH2845 - портокалова
  Код NH2845 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Фустан - код 745 - црна
  Фустан - код 745 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71