-50%

Топ - код 5658 - црна

На залиха
SKU
463156
-50%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски топ в черно с поло яка - код 6222
  Топ - код 6222 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къс дамски топ бюстие в черно - код 2541
  Топ - код 2541 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Къс дамски топ потник рипс в черно - код 2208
  Топ - код 2208 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Изчистен дамски топ потник рипс в черно - код 2135
  Топ - код 2135 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7141 - ментол
  Фустан - код 7141 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Код B461 - розова
  Код B461 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 6144 - кремова
  Фустан - код 6144 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 4318 - црна
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 2389 - црна
  Маица - код 2389 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Атрактивно боди в черно рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Къса дамска блуза в бяло - код 1242
  Блуза - код 1242 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Ефектен дамски топ в бежово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71