Ново -54%

Топ - код 661710 - 2

На залиха
Само %1 останат/и
SKU
1577446-c
-54%
MKD 724,71 Regular Price MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.1 kg.

Боја: Бежово

Материјал: 95 % Полиестер - 5 % Еластан

Тип на производ: Топ

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи