-80%

Топ - код 955 - шарена

Нема на залиха
SKU
44143
-80%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Маица - код 980 - црна
  Маица - код 980 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Маица - код 499 - црна
  Маица - код 499 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Маица - код 3597 - кремова
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Маица - код 3310 - зелена
  Маица - код 3310 - зелена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 8. Топ - код 3077 - портокалова
  Топ - код 3077 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Топ - код 167 - светло сина
  Топ - код 167 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Маица - код 3310 - темно сина
  Маица - код 3310 - темно сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71