Ново -28%

Тренерки - код 2616 - ментол

На залиха
SKU
484066
-28%
Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 6175 - ментол
  Тренерки - код 6175 - ментол
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 2. Тренерки - код 4221 - зелена
  Тренерки - код 4221 - зелена
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 3. Тренерки - код 5845 - путер зелена
  Тренерки - код 5845 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Тренерки - код 0601 - путер зелена
  Тренерки - код 0601 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Тренерки - код 4050 - 3 - ментол
  Тренерки - код 4050 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
Слични производи
 1. Код Р21 - црвена
  Код Р21 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 5024 - 5
  Фустан - код 5024 - 5
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Боди - код 6626 - бело
  Боди - код 6626 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2065 - црна
  Блуза - код 2065 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Чанта тип клъч в тъмносиньо изчистен модел - код 10021А - метална дръжка
  Код 10021А - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код P96 - црвена
  Код P96 - црвена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Фустан - код 6100
  Фустан - код 6100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дуксер - код 42322 - 1 - црвена
  Дуксер - код 42322 - 1 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71