-67%

Туника - код 9463 - црна

Нема на залиха
SKU
339016
-67%
Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 5367 - црна
  Туника - код 5367 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Блуза - код 400 - црна
  Блуза - код 400 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 955 - праска
  Фустан - код 955 - праска
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комплет - код 8777 - шарена
  Комплет - код 8777 - шарена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Комплет - код 0001 - шарена
  Комплет - код 0001 - шарена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 698 - тиркизна
  Фустан - код 698 - тиркизна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71