Ново -57%

Туника - код 1310 - бело

Нема на залиха
SKU
294481
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9955 - виолетова
  Комплет - код 9955 - виолетова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Топ - код 4022 - сиво
  Топ - код 4022 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 4471 - сиво
  Фустан - код 4471 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 8829 - светло сина
  Фустан - код 8829 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 1414 - виолетова
  Фустан - код 1414 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Маица - код 684 - црна
  Маица - код 684 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 8582 - виолетова
  Фустан - код 8582 - виолетова
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Маица - код 978 - 2 - црна
  Маица - код 978 - 2 - црна
  Најниско ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71