Туника - код 844 - црна

Нема на залиха
SKU
37320-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска туника в бяло с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Екстравагантна туника в бежово с надпис - код 7150
  Туника - код 7150 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Дамска туника с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Туника - код 8487 - шарена
  Туника - код 8487 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Свободна туника в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска туника в бяло - код 1215
  Туника - код 1215 - 4 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Туника - код 4605 - бела
  Туника - код 4605 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71