-55%

Кардиган - код 667 - розова

Нема на залиха
SKU
1465
-55%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 2278 - пудра
  Кардиган - код 2278 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код Р101 - бело
  Код Р101 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8171 - окер
  Фустан - код 8171 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Тренерки - код 6268 - црна
  Тренерки - код 6268 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Код Р10 - бело
  Код Р10 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Тренерки - код 5583 - кафеава
  Тренерки - код 5583 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Фустан - код 2951 - црна
  Фустан - код 2951 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71