-22%

Кардиган - код 900 - 5 - бела

Нема на залиха
SKU
1105
-22%
Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 4767 - црна
  Палто - код 4767 - црна
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 2. Кардиган - код 8821 - црна
  Кардиган - код 8821 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 976 - тиркизна
  Фустан - код 976 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 3060 - 1 - шарена
  Фустан - код 3060 - 1 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Блуза - код 904 - бело
  Блуза - код 904 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Тренерки - код 869 - црна
  Тренерки - код 869 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Палто - код 793 - путер зелена
  Палто - код 793 - путер зелена
  Special Price ден 1.536,71 Регуларна цена ден 2.116,71
 8. Фустан - код 8102 - окер
  Фустан - код 8102 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 2084 - темно сина
  Блуза - код 2084 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 651 - небесно сина
  Комплет - код 651 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71