-55%

Јакна - код 1827 - 1 - борда

На залиха
SKU
391606-c
-55%
Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 11669 - сиво
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 5290 - кремова
  Фустан - код 5290 - кремова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в цвят червено - код 12811
  Топ - код 12811 - борда
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно - код 11894
  Комплет - код 11894 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 2.783,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 6. Фустан - код 2666 - циклама
  Фустан - код 2666 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Спортски комплет - код 1761 - розова
  Спортски комплет - код 1761 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска пола с връзки в бяло - код 2590
  Сукња - код 2590 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Пола с атрактивен десен - код 8571 - 3
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Јакна - код 0623 - црна
  Јакна - код 0623 - црна
  Најниско MKD 4.349,71 Регуларна цена MKD 4.929,71