Ново -40%

Блуза - код 11565 - црвена

На залиха
SKU
484006
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 3069 - 2 - борда
  Блуза - код 3069 - 2 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 1412 - црвена
  Блуза - код 1412 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 11564 - црвена
  Блуза - код 11564 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Маица - код 256 - бела
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 11493 - црна
  Блуза - код 11493 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска чанта в кафяво с цип и сребрист кант - код D8507
  Код D8507 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 0837 - капучино
  Блуза - код 0837 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71