-37%

Блуза - код 3528 - бела

На залиха
SKU
60419
-37%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 240 - црвена
  Фустан - код 240 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 2. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Фустан - код 497 - црна
  Фустан - код 497 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Палто - код 722 - розова
  Палто - код 722 - розова
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 6. Сако - код 972 - тиркизна
  Сако - код 972 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Кошула - код 831 - црна
  Кошула - код 831 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 345 - тиркизна
  Фустан - код 345 - тиркизна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 837 - златно
  Фустан - код 837 - златно
  Special Price ден 348,00 Регуларна цена ден 2.088,00
 10. Елек - код 656 - розова
  Елек - код 656 - розова
  Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 3.045,00