-37%

Блуза - код 616 - бела

Нема на залиха
SKU
301
-37%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 2805 - бело
  Блуза - код 2805 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4472 - бело
  Блуза - код 4472 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 7789 - 3
  Комплет - код 7789 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код B298 - розова
  Код B298 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 8. Дамски топ с дантела в лилаво - код 2477
  Топ - код 2477 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Сако - код 5255 - црна
  Сако - код 5255 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 2655
  Топ - код 2655
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71