Код 144

Нема на залиха
SKU
2709
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Стилно дамско боди в червено - код 3984
  Боди - код 3984 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Дамско изрязано боди в черно - код 3322
  Боди - код 3322 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамско боди с къдрички в оранжево - код 3670
  Боди - код 3670 - портокалова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Боди - код 3322 - бело
  Боди - код 3322 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в цвят мента - код 2918
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в бяло с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамско изрязано боди в бежово - код 3322
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Атрактивно боди в черно рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Секси дамско боди в бяло с цип - код 11595
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71