Код 41

Нема на залиха
SKU
3156
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 293 - бело
  Боди - код 293 - бело
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 2. Боди - код 8180 - путер зелена
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Боди - код 293 - капучино
  Боди - код 293 - капучино
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Боди - код 293
  Боди - код 293
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 6. Боди - код 293 - црна
  Боди - код 293 - црна
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 7. Боди - код 293 - црвена
  Боди - код 293 - црвена
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 8. Боди - код 293 - виолетова
  Боди - код 293 - виолетова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 9. Код 422 - 5 - црна
  Код 422 - 5 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код 422 - 6
  Код 422 - 6
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71