Код 864

Нема на залиха
SKU
1391
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско изрязано боди в светлосиньо - код 3322
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 3090 - шарена
  Боди - код 3090 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Боди - код 1463 - розова
  Боди - код 1463 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамско боди в бяло рипс - код 11562
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамско боди в черно - код 2918
  Боди - код 2918 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в бяло с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в цвят капучино с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Дамско изрязано боди в сиво - код 3322
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Секси дамско боди в черно с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Дамско боди с къдрички в неоновожълто - код 3670
  Боди - код 3670
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71