-67%

Блуза - код 3487 - црна

На залиха
SKU
45956
-67%
Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3376 - зелена
  Блуза - код 3376 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 3503 - бела
  Блуза - код 3503 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 890 - црна
  Блуза - код 890 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 3376 - кремова
  Блуза - код 3376 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Блуза - код 3460 - кремова
  Блуза - код 3460 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 796 - црвена
  Блуза - код 796 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Блуза - код 3421 - кремова
  Блуза - код 3421 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Блуза - код 849 - кафеава
  Блуза - код 849 - кафеава
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.131,00
 9. Блуза - код 3496 - 1 - црна
  Блуза - код 3496 - 1 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71