Фармерки - код 323 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
343-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B399
  Код B399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Топ - код 1095 - окер
  Топ - код 1095 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски комплект суичър и панталон с атрактивен десен - код 8884 - 2
  Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 11953 - розова
  Маица - код 11953 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Топ - код 10100 - црна
  Топ - код 10100 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска пола с връзки в бяло - код 2590
  Сукња - код 2590 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71