Ново -44%

Дамска блуза в лилаво - код 6561

На залиха
SKU
296041
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини
 • Елегантна дамска блуза в лилав цвят.
 • Свободно паднало деколте.
 • С връзки през врата.
 • Широки дълги ръкави с маншет.
 • Свободна линия. 

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5452 - розова
  Блуза - код 5452 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 4426 - зелена
  Блуза - код 4426 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 6568 - небесно сина
  Блуза - код 6568 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 6650 - светло сина
  Блуза - код 6650 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 030 - бела
  Блуза - код 030 - бела
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 6568 - окер
  Блуза - код 6568 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 6674 - сина
  Блуза - код 6674 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Блуза - код 4256 - темно сина
  Блуза - код 4256 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71