-31%

Маица - код 111 - бела

Нема на залиха
SKU
175
-31%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3912 - бело
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B81 - кремова
  Код B81 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код LS570 - жолта
  Код LS570 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код B148 - циклама
  Код B148 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Кошула - код 2433 - розова
  Кошула - код 2433 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Код B113 - 1 - шарена
  Код B113 - 1 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код B94 - црна
  Код B94 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71