-30%

Комплет - код 886 - црвена

Нема на залиха
SKU
60653
-30%
Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 818 - кремова
  Фустан - код 818 - кремова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 2250 - темно сина
  Фустан - код 2250 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комбинезон - код 2089 - небесно сина
  Комбинезон - код 2089 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 9905 - небесно сина
  Фустан - код 9905 - небесно сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Комбинезон - код 0809 - црвена
  Комбинезон - код 0809 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 2093 - виолетова
  Фустан - код 2093 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 9036 - темно сина
  Фустан - код 9036 - темно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Комбинезон - код 2199 - ментол
  Комбинезон - код 2199 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71