Ново -34%

Фустан - код 2216 - 3 - бело

На залиха
SKU
481846-c
-34%
MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11656 - црна
  Блуза - код 11656 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Спортски комплет - код 9320
  Спортски комплет - код 9320
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Портмоне в цвят горчица с правоъгълна форма и цип - код AC-1016
  Код AC-1016 - окер
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Топ - код 158 - кафеава
  Топ - код 158 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 0308 - бело
  Блуза - код 0308 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71