Ново -30%

Фустан - код 2301 - 3

На залиха
SKU
541441-c
-30%
Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Топ рипс с ефектни презрамки в маслено зелено - код 2668
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 8030 - 1 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Боди - код 7101 - розова
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 2.551,71
 10. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71