Ново -30%

Фустан - код 2301 - 5 - црвена

На залиха
SKU
541711-c
-30%
MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 2. Боди - код 3313 - 1 - бело
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 4. Изчистена дамска тениска в розово - 2324
  Маица - код 2324 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Панталони - код 1991 - 1
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Панталони - код 5664 - ментол
  Панталони - код 5664 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска тениска в черно с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71