Ново -35%

Фустан - код 4305

На залиха
SKU
482311
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светлосиньо

Материјал: Акрил

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 3926
  Фустан - код 3926
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6299
  Фустан - код 6299
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Хеланки - код 2142 - 6 - циклама
  Хеланки - код 2142 - 6 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Комплет - код 8281
  Комплет - код 8281
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Дамска чанта - код B68 - 2 - бяла
  Код B68 - 2 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Блуза - код 3107 - црна
  Блуза - код 3107 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамска чанта в жълто изчистен модел с цип - NH2851
  Код NH2851 - жолта
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 4450 - 4
  Блуза - код 4450 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5165
  Блуза - код 5165
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска чанта в жълто - код B66
  Код B66 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Плажна чанта в черно на котви с въжени дръжки - код H-9026
  Код 2228 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71