Ново -35%

Фустан - код 4305 - црна

На залиха
SKU
482326
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5878 - црна
  Фустан - код 5878 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 3926 - црна
  Фустан - код 3926 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 5258 - црна
  Фустан - код 5258 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 5258 - црна
  Фустан - код 5258 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0300 - црна
  Фустан - код 0300 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 5855 - ментол
  Спортски комплет - код 5855 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 0589 - темно сина
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 5358 - црна
  Тренерки - код 5358 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 6113 - црна
  Фустан - код 6113 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Тренерки - код 6268 - кафеава
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Елек - код 4106 - кафеава
  Елек - код 4106 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71