-30%

Комбинезон - код 418 - црна

Нема на залиха
SKU
115
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Изчистен черен дамски гащеризон с гол гръб - код 22999
  Комбинезон - код 22999 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Стилен черен гащеризон с цип на деколтето - код 2251
  Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Маица - код 4354 - бело
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2765 - розова
  Фустан - код 2765 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дуксер - код 4094 - црна
  Дуксер - код 4094 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Код Р68 - розова
  Код Р68 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Блуза - код 3250 - бело
  Блуза - код 3250 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Комплет - код 6310 - сиво
  Комплет - код 6310 - сиво
  Special Price MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 9. Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71