-30%

Комбинезон - код 418 - црна

Нема на залиха
SKU
127
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Изчистен черен дамски гащеризон с гол гръб - код 22999
  Комбинезон - код 22999 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Комбинезон - код 2263 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2263 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 6369
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 296 - црна
  Фустан - код 296 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Кратки панталони - код 1455
  Кратки панталони - код 1455
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код Р23 - кафеава
  Код Р23 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Елегантен дамски топ в бежово - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Елек - код 2519 - 5
  Елек - код 2519 - 5
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска изчистена тениска в зелено - код 3597
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71