Фустан - код 314 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
916
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Дамски вталени дънки с ципове в черно - код 3407
  Фармерки - код 3407 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комбинезон - код 8898
  Комбинезон - код 8898
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комплет - код 4875
  Комплет - код 4875
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 4079 - црна
  Маица - код 4079 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Панталони - код 2100 - 3 - шарена
  Панталони - код 2100 - 3 - шарена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71