Маица - код 919 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
37676-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и дълга пола в масленозелено - код 3838
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 5142 - окер
  Фустан - код 5142 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 12644 - црна
  Фустан - код 12644 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 4801 - 2 - цветна
  Фустан - код 4801 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 3978
  Комплет - код 3978
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дълго дамско палто с копчета в лилаво - код 3854
  Палто - код 3854 - виолетова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Панталони - код 9406 - ментол
  Панталони - код 9406 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71