Ново -62%

Код 010 - црна

На залиха
SKU
224116
-62%
Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 463,71

Тежина: 0.1 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маска

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 350 - путер зелена
  Фустан - код 350 - путер зелена
  Special Price ден 928,00 Регуларна цена ден 1.508,00
 2. Фустан - код 089 - црна
  Фустан - код 089 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Дуксер - код 963 - путер зелена
  Дуксер - код 963 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Топ - код 3314 - кремова
  Топ - код 3314 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Блуза - код 849 - кафеава
  Блуза - код 849 - кафеава
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.131,00
 6. Маица - код 3564 - бела
  Маица - код 3564 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 222 - црвена
  Фустан - код 222 - црвена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.537,00
 8. Боди - код 3668 - сиво
  Боди - код 3668 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 030 - бела
  Блуза - код 030 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 262 - црвена
  Фустан - код 262 - црвена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00