Ново -44%

Комбинезон - код 769 - путер зелена

На залиха
SKU
297481
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код WG11633 - 4 - кафеава
  Код WG11633 - 4 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код LS576 - портокалова
  Код LS576 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комбинезон - код 4406 - розова
  Комбинезон - код 4406 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 8855 - зелена
  Фустан - код 8855 - зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 7236 - црвена
  Фустан - код 7236 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 744 - бело
  Фустан - код 744 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Маица - код 3597 - црна
  Маица - код 3597 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Код HS-98101 - сиво
  Код HS-98101 - сиво
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 9. Топ - код 0505 - темно сина
  Топ - код 0505 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71