Комплет - код 751 - бела

Нема на залиха
SKU
37456
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комплет - код 4304 - бело
  Комплет - код 4304 - бело
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Комплет - код 8887 - 1 - бело
  Комплет - код 8887 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
Слични производи
 1. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Комплет - код 2961 - бело
  Комплет - код 2961 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Комплет - код 1177 - окер
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Комплет - код 5069 - црна
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 2961
  Комплет - код 2961
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Комплет - код 45288 - сиво
  Комплет - код 45288 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 8281 - бело
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71