-57%

Комплет - код 6264

На залиха
SKU
463096
-57%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светлосиньо

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 3966
  Комплет - код 3966
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски сет от три части в светлосиньо - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Слични производи
 1. Комплет - код 5195 - бела
  Комплет - код 5195 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Тренерки - код 4555 - сиво
  Тренерки - код 4555 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 1745 - црна
  Маица - код 1745 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 4179 - розова
  Блуза - код 4179 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в цвят циклама - код 7414
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Топ - код 3183 - бело
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 11943 - бела
  Маица - код 11943 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71