Ново -25%

Комплет - код 9954 - ментол

На залиха
SKU
542101
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски гащеризон по тялото в светлосиньо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Бяла дамска тениска с принт - код 2273
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3292 - 1 - шарена
  Фустан - код 3292 - 1 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 41777 - црна
  Блуза - код 41777 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код Р48 - црвена
  Код Р48 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Спортски комплет - код 1304 - 2
  Спортски комплет - код 1304 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71