-57%

Блуза - код 11898 - корали

На залиха
SKU
607216
-57%
Special Price MKD 347,71 Regular Price MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Корали

Материјал: 95 % Полиестер - 5 % Еластан

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи