-38%

Маица - код 11669 - сиво

На залиха
SKU
508306
-38%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11978
  Маица - код 11978
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 3701 - сиво
  Маица - код 3701 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 3350 - сиво
  Маица - код 3350 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8097 - шарена
  Фустан - код 8097 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6144 - бела
  Фустан - код 6144 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код 502 - окер
  Код 502 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код В143 - 3 - шарена
  Код В143 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 11890 - црна
  Фустан - код 11890 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамска блуза в черно - код 2478
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71