-57%

Маица - код 3310 - црна

На залиха
SKU
60586
-57%
Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 753,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 019 - црвена
  Фустан - код 019 - црвена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 2. Фустан - код 3524 - борда
  Фустан - код 3524 - борда
  Special Price ден 290,00 Регуларна цена ден 1.218,00
 3. Фустан - код 349 - бела
  Фустан - код 349 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 870 - бела
  Фустан - код 870 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 5. Фустан - код 837 - црвена
  Фустан - код 837 - црвена
  Special Price ден 928,00 Регуларна цена ден 2.088,00
 6. Блуза - код 377 - кремова
  Блуза - код 377 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Сукња - код 259 - тиркизна сина боја
  Сукња - код 259 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.537,00
 8. Блуза - код 847 - кремова
  Блуза - код 847 - кремова
  Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.305,00