Ново -66%

Маска - код 012 - бела

На залиха
SKU
224146
-66%
Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 434,71

Тежина: 0.1 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маска

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 492 - црна
  Фустан - код 492 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 821 - зелена
  Фустан - код 821 - зелена
  Special Price ден 754,00 Регуларна цена ден 1.334,00
 3. Маица - код 3580 - 2 - црна
  Маица - код 3580 - 2 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Кошула - код 127 - корали
  Кошула - код 127 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 026 - црна
  Фустан - код 026 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 6. Фустан - код 987 - кремова
  Фустан - код 987 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 777 - кафеава
  Блуза - код 777 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Комплет - код 889 - црвена
  Комплет - код 889 - црвена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Комплет - код 550 - бела
  Комплет - код 550 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Кошула - код 450 - жолта
  Кошула - код 450 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71