Панталони - код 4456 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
292996-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - црвена
  Фустан - код 0014 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 060 - светло сина
  Блуза - код 060 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Туника - код 714 - бело
  Туника - код 714 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Тренерки-долен дел - код 686 - светло сина
  Тренерки-долен дел - код 686 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кратки панталони - код 0407 - црна
  Кратки панталони - код 0407 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Маица - код 3659 - жолта
  Маица - код 3659 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кардиган - код 6533 - сина
  Кардиган - код 6533 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 844 - 1 - црна
  Кошула - код 844 - 1 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 772 - окер
  Фустан - код 772 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Топ - код 444 - розова
  Топ - код 444 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71