Панталони - код 4456 - 5 - темно сина

Нема на залиха
SKU
293146-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4040 - кремова
  Фустан - код 4040 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9868 - виолетова
  Фустан - код 9868 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 0208 - темно сина
  Фустан - код 0208 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 2121 - зелена
  Фустан - код 2121 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Маица - код 3539 - бела
  Маица - код 3539 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 951 - 1 - црна
  Маица - код 951 - 1 - црна
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Купачи - код 6510 - црна
  Купачи - код 6510 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71