-26%

Кошула - код 315 - црна

Нема на залиха
SKU
307
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Свободна дамска риза в черно - код 3110
  Кошула - код 3110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска риза в черно широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5298 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код 5664
  Код 5664
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Разкроена дамска пола в жълто от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 5954 - 2 - праска
  Топ - код 5954 - 2 - праска
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска тениска с надпис в сиво - код 4078
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комплет - код 5069 - виолетова
  Комплет - код 5069 - виолетова
  Special Price MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 9. Къс топ в черно с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Топ - код 11723 - виолетова
  Топ - код 11723 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71