Код 315 - 4

Нема на залиха
SKU
311
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 654 - црвена
  Кошула - код 654 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 5689 - розова
  Кошула - код 5689 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кошула - код 9032 - борда
  Кошула - код 9032 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Кошула - код 945 - црна
  Кошула - код 945 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 794 - 1 - бела
  Кошула - код 794 - 1 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кошула - код 892 - бело
  Кошула - код 892 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кошула - код 8789 - црвена
  Кошула - код 8789 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Кошула - код 6148 - темно сина
  Кошула - код 6148 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71