-32%

Јакна - код 498 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40968
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9989
  Блуза - код 9989
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 7413 - виолетова
  Фустан - код 7413 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код P97 - кафеава
  Код P97 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Јакна - код 2081 - црна
  Јакна - код 2081 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска риза в светлосиньо широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 495 - бела
  Маица - код 495 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Топ - код 5215 - циклама
  Топ - код 5215 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 11604 - сиво
  Фустан - код 11604 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71