-29%

Јакна - код 541 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39335
-29%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.465,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Код B84 - бела
  Код B84 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 4442 - црна
  Фустан - код 4442 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Панталони - код 8021 - црна
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 9051
  Блуза - код 9051
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Џемпер - код 8092 - светло сина
  Џемпер - код 8092 - светло сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Код 2228 - црна
  Код 2228 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71