-26%

Јакна - код 944 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39464
-26%
Special Price MKD 2.030,00 Регуларна цена MKD 2.755,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 3532 - црна
  Јакна - код 3532 - црна
  Најниско MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 2. Јакна - код 3536 - црна
  Јакна - код 3536 - црна
  Најниско MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 3. Јакна - код 215 - 2 - црна
  Јакна - код 215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 4. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 5. Јакна - код 3535 - црна
  Јакна - код 3535 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 2925
  Тренерки - код 2925
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Сако - код 2900 - небесно сина
  Сако - код 2900 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код AC-1017 - бело
  Код AC-1017 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Џемпер - код 6653
  Џемпер - код 6653
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Код B139 - борда
  Код B139 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 4445 - жолта
  Блуза - код 4445 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Хеланки - код 2138 - 1
  Хеланки - код 2138 - 1
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Код P75 - темно кафеава
  Код P75 - темно кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 0247 - црвена
  Блуза - код 0247 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71