-50%

Туника - код 361 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38453
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2595
  Фустан - код 2595
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 3214 - небесно сина
  Фустан - код 3214 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 8295 - црна
  Блуза - код 8295 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Код YX6824 - сребро
  Код YX6824 - сребро
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска риза къс ръкав с къдрици в черно - код 4136
  Кошула - код 4136 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71