-44%

Блуза - код 155 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
884
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1410 - црна
  Блуза - код 1410 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 9656 - црна
  Блуза - код 9656 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 1812 - црна
  Блуза - код 1812 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Код B98 - виолетова
  Код B98 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Фустан - код 9303 - небесно сина
  Фустан - код 9303 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 940 - виолетова
  Фустан - код 940 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 6674 - портокалова
  Блуза - код 6674 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Топ - код 4567 - кремова
  Топ - код 4567 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5666 - окер
  Фустан - код 5666 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код YF8852 - црна
  Код YF8852 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кошула - код 1167 - путер зелена
  Кошула - код 1167 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Код HS - 88016 - црвена
  Код HS - 88016 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71