-35%

Блуза - код 177 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37467
-35%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 11898 - црна
  Блуза - код 11898 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 6363 - црна
  Блуза - код 6363 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Маица - код 2902 - 1 - црна
  Маица - код 2902 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Топ - код 13022 - капучино
  Топ - код 13022 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Дамски лачен клин в бордо - код 2164
  Хеланки - код 2164 - 1 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Код 508 - црвена
  Код 508 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 10270 - бела
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Стилна черна пола с коланче - код 6866
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 2664 - 3
  Комплет - код 2664 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71